client logo

Hakkımızda - Merdiven Asansörü, Engelli asansörü, Platform Asansörler

Hakkımızda - Merdiven Asansörü, Engelli asansörü, Platform Asansörler

Hakkımızda

Stairlift Merdiven Asansör Erol TÜRKOĞLU tarafından kurulmuştur. 1984 yılından bu yana aynı hizmet ve kalite anlayışıyla kullanıcılarının ihtiyacına göre yeni nesil merdiven asansörlerinin satış ve montajı ile birlikte, satış sonrası bakım onarım teknik servis hizmetiyle; kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini esas alarak dünyanın önde gelen merdiven asansörlerinin yetkili satıcısı olarak da faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

Önce insan felsefesinden yola çıkarak firmamızın güveni ve ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre dünyanın önde gelen yeni nesil merdiven asansörleri ve platform asansörlerini en iyi standartlarda müşterilerimize sunma ve onların memnuniyetini sağlamayı Stairlift Merdiven Asansör olarak misyonumuz benimsedik.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde her zaman yenilikçi anlayışımızla  beklentilerine cevap verebilmek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da merdiven asansörlerinin ve platform asansörlerinin bakım ve onarımlarını yaparak müşterilerimizin yanında olmak ana hedefimizdir.

Özellikle yaşlılara, engellilere ve tekerlekli sandalye kullanıcılarına sunduğu çözüm önerileriyle her zaman tercih edilen STAIRLIFT Merdiven asansör verdiği tüm hizmetlerinde,  Avrupa’dan ithal edilen merdiven asansörleri ile insan sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak bireylerin engel tanımadan hayatlarını kolaylaştırmayı ilke edinmiştir.

client logo

client logo

client logo

client logo

merdiven-asansor-whatsapp
Yukarı kaydır